trešdiena, 2010. gada 17. marts

VFF/FSI vs Gojko - ko no tā mums būs mācīties?

Manuprāt, VFF/FSI vs AL parāda, kā mūsdienās darbojas internets un sociālie mediji. Vienam intensīvi izplatot sev labvēlīgas ziņas ātri vien var gūt sabiedriskās domas labvēlību un priekšroku savam viedoklim. VFF izvēlējās klusēt, vismaz, daļa no vēstulē minētajām personām, kad otra puse - AL - turpināja pludināt vienu ziņu pēc otras visos iespējamajos kanālos. Rezultātā, kad VFF nāca klajā ar savu paziņojumu (sēdes lēmumu), tad tam jau vairs nebija nekādas nozīmes - to uztvēra kā kārtējo izgāšanos un "oldschool" paraugu.
Perfekti nostrādāja LU rektors M.Auziņš, kurš nostājās vairākuma pusē - LU VFF nesaprot moderno demokrātiju, Rietumu universitātes šādu "normālu jaunības radikālismu" pazīst, un tas tādu jezgu kā Latvijā neradītu. Skaisti, protams, internetā komentāros Auziņš tiek slavināts.
Ko no tā mācīties? VFF vajadzēja intensīvi un aktīvi reaģēt uz AL vēstuli - nezinu, blogot, twitterot, skriet uz radio, TV. Izklausās histēriski? Daļēji, bet mūsdienās mediji strādā ļoti ātri un negaida, kamēr tu pēc pāris nedēļām būsi noformulējis, ja noformulējis, viedokli. Protams, risks, ka tā var iekrist uz provokācijām, saglabājas, bet par to ir jādomā jau savlaicīgi.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru